Детский клуб Детский клуб Детский клуб Детский клуб

Детский клуб | Летние каникулы | Программа

Школьные каникулы

Шкільні канікули в нашому Клубі гарантують юним гостям яскраві спогади, щирі емоції, активні ігри на свіжому повітрі і ніяких шансів безцільного серфінгу в гаджетах. Забезпечуємо п’ятиразове харчування, комфортне проживання, уроки англійської в ігровій формі, насичену програму.

Професійні вожаті, командоутворення, розвиток емоційного інтелекту, сосновий ліс навколо і всього 15 км від Києва – вашим дітям точно сподобається!

  1. Юні скаути та навколосвітня подорож, 1 червня – 11 червня

Команда Скаутів «Admiral Kids Club» готова до навколосвітньої подорожі разом з юними гостями. Приготуйтеся до несподіваних та яскравих пригод, адже подорожі це завжди цікаві пригоди. Ми вирушаємо в подорож, що захоплює подих.

Історична подорож скаутів в пошуках скарбів та всесвітніх таємниць:

Середньовічний Рим, Скарби племені Майя, Китайська стіна та її історія, Амазонські племена та дослідження джунглів, Африканські сафарі – пошук загублених в пустелі, а також  таємниці Вавилонської вежі. Кожна з цих історій — закодований шифр який наші скаути точно розгадають. Ми встигнемо побувати скрізь: без запізнень і відкладання планів!

А ще буде багато музики, танців, співів та майстер-класів арт-напрямку.

2. Юні скаути на фестивалі яскравих пригод, 14 червня – 24 червня

Фестиваль кожного дня – це те, що насправді захоплює подих та надає можливість по справжньому відпочити. Незабутні канікули в колі найвеселіших скаутів. Тепер настав час відривного відпочинку!
Протягом цього відпочинку ми відвідаємо такі фестивалі, як карнавал в Ріо-де-Жанейро, свято Холлі в Індії, Китайський Новий рік, фестивалі квітів в Таїланді, льоду в Харбіні, корида в Іспанії та навіть фестиваль музики й мистецтва Coachella. Кожне з цих свят заслуговує на похвалу та всесвітнє визнання, а наші скаути зможуть відчути себе на кожному з цих свят найголовнішими героями та організаторами, в яких не буде обмежень та правил, ми створюємо свої правила та традиції!

3. Юні скаути в пошуках свого покликання 27 червня – 7 липня

Юні скаути зайняті навчанням і не завжди вистачає часу і сил спробувати себе в чомусь новому. Тебе цікавлять нові танцювальні стилі? Ти хочеш досягти великих спортивних висот? А може, тобі важливий особистісний ріст? Ми допоможемо тобі в русі в потрібному напрямку.

Пластунство — це один з кращих майданчиків для самореалізації та розвитку. У нас ти можеш подолати страхи та піднятися на вершину мотузкового парку, пройти шлях від «Я не вмію малювати» до «Моя робота зайняла призове місце», стати сильнішим та витривалішим на заняттях з Crossfit, перестати боятися сцени й публічних виступів, стати найкращим у своїй номінації на Admiral Kids Festival, а також  привести свою команду до перемоги на цій зміні.

4. Юні скаути та сучасні технології, 10 липня – 20 липня

Нові технології розвиваються дуже швидко, але відставати не можна, тому ця зміна створена для тих, хто хоче бути в ритмі всіх тенденцій. Монтувати відео для блогів, фото для інстаграму та створювати свій новітній контент – це уміння, які потребують уваги зі сторони справжніх скаутів.

Кожен юний скаут відчує справжню атмосферу літніх канікул в найкращому місці для відпочинку – Admiral Kids Club.

5. Юні скаути та Археологічні розкопки, 23 липня – 2 серпня

На цій зміні дітлахи зможуть доторкнутися до справжньої історії, відчути себе в ролі археологів, а головне взяти участь у справжніх розкопках, які приведуть їх до головної нагороди. Протягом одинадцяти днів скаутам доведеться знайти велику кількість підказок та дати на них відповідь.

Під час цих пригод нікому не доведеться сумувати, на дітлахів очікують вечірні дискотеки, посиденьки біля вогнища та велика кількість майстер-класів.

Ця зміна для справжніх шукачів пригод.

6. Юні скаути та Лісова варта, 5 серпня – 15 серпня

«Лісова варта» – це унікальний проект, який передбачає життя дітей в природніх умовах, що допоможе їм під керівництвом досвідчених інструкторів опанувати орієнтування на місцевості, навчитися розбивати табір, пізнати основи слідопитства, ознайомитися з їстівними і неїстівними дарами природи, навчитися взаємодіяти в команді, обирати правильні життєві цінності, знайти справжніх друзів.

7. Юні скаути та Mix Program 18 серпня – 28 серпня

Літо добігає кінця, і ми зобов’язані максимально розвеселити хлопців та дівчат в нашому найкрутішому місці для скаутів – Grand Admiral Resort & SPA.

Всіх дітлахів чекає мікс-програма з усіх змін, в якій ми побуваємо на різних континентах, виступимо в різних країнах зі своїми талантами, відшукаємо заповітні скарби, побуваємо у світі нових технологій, а також, якщо ти пропустив одну з улюблених тобі змін, ми даємо можливість згадати, як пройшло це прекрасне літо.

Рекомендуемый возраст – 7-11 лет

 

Стоимость

1 день з проживанням – 2 500 грн

11 днів з проживанням – 27 000 грн

 

 

Кількість місць обмежена, бронюйте зараз!

Івент-менеджер: +380 (67) 216 44 54