Про клуб Про клуб Про клуб Про клуб

Скульптурний парк

Восени цього року заміський клуб Grand Admiral Resort & SPA гостинно приймав на своїй території скульптурний симпозіум «Далеко від суєти». Роботи всесвітньо відомих українських скульпторів відтепер прикрашають Лісову стежку та алею до неї. Запрошуємо гостей до споглядання справжнього мистецтва.

РЕЛАКС. 2020. Світлана КАРУНСЬКИЙ. м Київ (метал, зварювання)

Жінка-скульптор — явище небанальне. Витонченість і сила характеризують творчість Світлани Карунської. Їй підвладні різні матеріали і стилістичні рішення. У скульптурі «Релакс», виконаної в її характерній манері, звичайний процес відпочинку досягає рівня поетичного образу. У ній відчувається спокій і врівноваженість, крісло-гойдалка немов ритмічно розгойдується, заколисуючи людину. Витончена фігура майже розчиняється у просторі, гармонізуючи внутрішній світ людини і навколишньої природи.

СПОГЛЯДАННЯ ВЛАСНОГО «Я». Володимир Кочмар. м Харків (вапняк)

Сучасна скульптура часто використовує архаїчні форми, відомі нам з трипільських богинь, скіфських і половецьких баб, статуй острова Пасхи та ін. Володимир Кочмар — майстер великих форм. Сконцентрована в масивному камені енергія притягує погляд глядача і манить його зануритися в стан глибоких роздумів про власне існування, усамітнитися, задуматися над сенсом життя і дійти до медитативности. Самодостатність і піднесеність образу викликає рефлексії внутрішнього спокою і миру з самим собою.

ЛІЛІТ АБО ПЕРША ЖІНКА АДАМА. 2020. В'ячеслав Гутирі. м.Краматорськ (вапняк)

Початок Всесвіту і поява людини — одна з популярних тем у мистецтві. Біблійний апокриф розповідає про Ліліт — першу жінку, що з’явилася одночасно з Адамом, яка зникла пізніше з реального світу і перетворилася на дияволицю. Фігура вільної спокусниці є повною протилежністю буденної і розважливої Єви. Образ Ліліт надихав романтиків, поетів, художників. Скульптура В’ячеслава Гутирі оригінально зображує існування міфічної жінки, яка не залишає в спокої чоловіка, яка назавжди присутня в його серці як величезний біль. І змушує шукати її всюди.

НЕСКІНЧЕННА ПОДОРОЖ. 2020. Василь Татарський. м Київ (метал, зварювання)

Василь Татарський — відомий скульптор, який давно працює в металі і захоплюється абстрактними формами. Метал дозволяє скульптору висловитися в сучасній манері і використовувати його можливості для створення виразних просторових композицій. Стрічка Мебіуса давно надихає майстрів пластичних мистецтв. Василь Татарський пропонує глядачеві власний варіант цієї математичної загадки. Нескінченний рух погляду по поверхні заворожує, спонукає розібратися в магічному перетікання поверхонь, усвідомити нескінченність і відчути пружну енергію простору. Ржава поверхня скульптури проявляє її брутальну красу і через протиставлення з живою природою підкреслює унікальність твору мистецтва.

МАНДРІВНИК. 2020. Костянтин Синицький. м.Київ (метал, зварювання)

Використати колісницю, бойовий візок давніх часів, який з часом набував функції сакрального, тріумфального, спортивного засобу пересування, Костянтина Синицького спонукала його унікальна конструкція, нестійка рівновага. Це дозволило скульпторові передати стрімкість, динамічність руху. Металева конструкція з ржавого дроту статичної фігури вершника зі спрямованим далеко вперед поглядом, розміщена на піднесеному постаменті, який відокремлює скульптуру від земної поверхні і пропонує глядачеві універсальний образ мандрівника. Так і відбувається нескінченна подорож людини в просторі і часі і, нарешті, життям.

Слідкуйте за нашими новинами!

Адміністратор рецепції: +38 (044) 393 33 57

Адміністратор ресторану: +380 (67) 219 41 63

Адміністратор Wellness & SPA: +380 (44) 393 33 60