Конференц - сервіс Конференц - сервіс Конференц - сервіс Конференц - сервіс Конференц - сервіс

Конференц-сервіс

Масштабні галузеві заходи, тематичні семінари та бізнес-зустрічі потребують якісної підготовки. Grand Admiral Resort & SPA пропонує майданчики для проведення конференцій різного формату та масштабу. Всі зали оснащені сучасним аудіовізуальним обладнання, бездротовим Інтернетом і клімат-контролем.

З питань організації заходів звертайтесь, будь ласка,
Тел .: +380 (44) 393 33 58 (відділ продажів)
E-mail: sales@admiralclub.com.ua

Гранд Хол «Адмірал»

Один з важливих моментів бізнес-події – оренда приміщення для конференції, де гості будуть спілкуватися один з одним. Гранд Хол «Адмірал» площею 242 кв. м – найбільший зал на території заміського Клубу. Його місткість – до 200 осіб в театральному стилі і до 120 осіб – в банкетному.

Природне освітлення, стильний декор в природних кольорах, стаціонарна сцена, – тут ніщо не відволікає від головного.

Конференц-зал «Камінний»

Інтер’єр, який додасть заходу статусності: стіни, прикрашені картинами, справжній камін, який ми запалюємо в прохолодні вечора, рояль оздоблення цього залу створює особливу атмосферу.Благодаря великим вікнам в зал проникає багато світла. Знаходиться на другому поверсі, в близькому сусідстві з баром і зоною розваг: боулінгом і більярдом. Вміщує до 65 гостей театром і до 60ти при проведенні банкету.

Зал «Кінотеатр»

У конференц-залі «Кінотеатр» площею 45 кв. м передбачені комфортні умови для проведення конференцій, семінарів, тренінгів та майстер-класів. Лаконічна гама кольорів налаштовує гостей на робочий лад і вільне спілкування. У приміщенні можуть розташуватися до 40 осіб в театральному стилі.

Конференц-зал «Лагуна»

Бізнес-переговори, наради, зустрічі партнерів, – для таких подій підходить невеликий затишний конференц-зал «Лагуна». Його площа – 35 кв. м. У залі є вихід у власний затишний дворик, де в літню пору зручно сервірувати кава-брейки для учасників зустрічей. Зал розрахований на 20-30 гостей.

Конференц-зал Boardroom

Інтер’єр конференц-залу Boardroom виконаний в класичному стилі. Стіни стриманої гами кольорів доповнює центральний акцент – темно-коричневий стіл для переговорів. Зал призначений для бізнес-зустрічей, семінарів і нарад. У Boardroom встановлені кондиціонер, велика плазмова панель і вбудована шафа, є зручні крісла. Робочий простір для 12-ти гостей доповнює окремий зал для кава-брейків.

Стильна тераса з декоративними басейнами та переливними басейнами в оточенні соснового лісу

  • функціональні переваги для важливих заходів, що оцінить кожен професійний організатор свят: естрада, гримерна, повний спектр технічної підтримки
  • внутрішня та зовнішня естетика
  • ідеально стилізується під весілля та банкети

Варіанти посадки

  • Банкет до 200 осіб
  • Театр до 400 осіб
  • Фуршет до 300 осіб

Гарантуємо професійний супровід менеджера та п’ятизірковий сервіс.

Бронюйте завчасно, щоб приємно вразити гостей та партнерів.