Клубні карти та абонементи

Щоб вступити до клубу здорових, енергійних і щасливих людей, достатньо придбати клубну карту або абонемент. До Ваших послуг тренажерний зал, групові заняття і аквазона найкращого в Україні Wellness & SPA.

Бронюйте за тел. +380 (44) 393 33 60

Клубні карти на 12 місяців

Одна карта подарує Вам великий вибір послуг Клубу на цілий рік: тренажерний зал, персональні тренування, групові заняття, відвідування басейну, лазень і саун.

Клубні карти на 6 місяців

Щоб відчувати підйом сил, радіти своїй фізичній формі і моральному стану, достатньо ввести спорт в свій щотижневий розпорядок. З картою на півроку до Ваших послуг тренажерний зал, персональні тренування, групові заняття, відвідування басейну, лазень і саун.

Абонементи на місяць

Якщо Ви не любите планувати надовго наперед, Вам підійдуть абонементи на 1 місяць. Ви оціните професіоналізм, чуйність, чарівність наших тренерів і відчуєте, як змінюється Ваш настрій після тренувань. Тренажерний зал, персональні тренування або групові заняття – вибирайте, що Вам ближче.

Одноденний візит

Гостьовий візит одного дня включає необмежене відвідування аквазони: критий басейн, шість лазень і саун, джакузі на відкритому повітрі, а також тренажерного залу і групових занять за розкладом. Проведіть цей день з максимальною користю для свого здоров’я і настрою.