Бутіки Бутіки Бутіки Бутіки Бутіки Бутіки

Бутіки

У магазині «Лавка фермера» можна придбати італійську пасту, домашні соління, м’ясні та ковбасні вироби. Є замовлення продукції онлайн. Серед пропозицій – натуральний мед, справжній карпатський чай, десерти і п’ять видів фірмових настоянок від шеф-бармена Клубу. Ми зберігаємо традиції української гостинності та раді піклуватися про те, щоб на Вашому столі були тільки якісні продукти.

У бутіку Grand Decor зібрана колекція предметів сезонних прикрас для дому та відкритого простору. Є вибір виробів з текстилю, сувеніри ручної роботи, м’які та інтер’єрні іграшки, подарункові набори. Оригінальні ідеї від Grand Decor допоможуть створити такий затишок, про який Ви мрієте.

Лавка фермера

У нас можна придбати смачну домашню пасту від шеф-кухаря. Тальятеле, равіолі, строцапреті і тортеліні виготовлені з якісної італійської муки пшениці твердих сортів. Buon appetito!

Все соління: бочкові огірки, томати, квашена капуста й інша консервація, – мають виключно домашній смак. Якість м’ясних виробів і продукції з сезонних овочів і фруктів контролюється нашими кухарями особисто.

Більше інформації за тел: +38 067 375 96 31

Grand Decor: світ подарунків ручної роботи

До Ваших послуг затишний бутік з великим асортиментом чарівних речей ручної роботи. Щасливі сукні і прикраси для маленьких принцес, органічна косметика, аромати для створення затишку, саше з лаванди для солодких снів, оригінальні подарунки на довгу пам’ять про теплі обійми, – Ви обов’язково знайдете щось корисне і особливе.

Загляньте, щоб зробити особливий подарунок!

Магазин Grand Decor: +38 067 375 96 31