Розваги Розваги Розваги

Розваги

В Grand Admiral Resort & SPA кожен гість зможе підібрати собі розвагу до душі. Лазер таг, більярд, тир, мотузковий парк, пейнтбол і безліч інших пропозицій допоможуть урізноманітнити дозвілля і провести час з користю для здоров’я. Якщо Ви плануєте корпоратив або відпочинок на вихідні, – наша команда підкаже, якими активними розвагами можна порадувати співробітників і сім’ю.

Тир

Розвага, яка приваблює видовищністю і динамікою, сподобається учасникам корпоративу, вечірки для хлопців або тематичної вечірки. Стріляти можна з пневматики і луку. Популярний вид спорту доступний в будь-яку погоду з січня по грудень.

Тир працює щодня влітку з 10.00 до 21.00 год., навесні, восени і взимку з 10.00 до 18.00 год.

Гірка «Адреналін»

Швидкість, драйв і емоції – це захоплююче катання – пригода на гірці «Адреналін». Кожен спуск викличе захоплення і його обов’язково захочеться повторити знову. Дітей і дорослих чекає маса позитивних вражень. Спеціальне покриття дозволяє кататися на «плюшках» взимку і влітку.

Час роботи: щодня влітку з 10.00 до 21.00 год., навесні, восени, взимку з 10.00 до 18.00 год.

Мотузковий парк «Лазалка»

Подолання мотузяної смуги перешкод на деревах – захоплюючий вид активного відпочинку і цікавий елемент заходів з командоутворення. Така пригода підходить дорослим і дітям.

Мотузковий парк складається з двох трас висотою 3 і 5 м для дорослих і однієї – 1 м над рівнем землі – для дітей.

Час роботи: щодня влітку з 10.00 до 21.00 год., навесні, восени і взимку – з 10.00 до 18.00 год.

Колісний парк

Поїздки на веломобілі приведуть у захват дітей і дорослих: транспорт екологічний, як велосипед, і стійкий, як автомобіль. На ньому можна здійснювати сімейні прогулянки в теплу пору року. Юним гостям сподобається кататися на дитячих міні-карах, для яких обладнана спеціальна траса.

Переміщення на веломобілі цікаво використовувати як елемент квестів, конкурсів та тематичних заходів. Колісний парк працює щодня, – в теплу пору року а з 10:00 до 21:00 год., в холодну – з 10:00 до 18:00 год.

Пейнтбольне поле

Для пейнтболу та лазертагу в нас є спеціально обладнане поле. Всі учасники отримують відповідну екіпіровку і повністю готові до захоплюючих ігор. Захоплюючий дух змагання припаде до душі колективам з активними співробітниками і компаніям енергійних друзів. Для юних гостей від шести років пропонуємо безпечний пейнтбол, розроблений для дітей.

Час роботи: з 10.00 до 20.00 год. щодня. Замовлення необхідно зробити за добу.

Боулінг

Популярна захоплююча гра в боулінг проходить на двох доріжках. Грати можна удвох або компанією, розділившись на команди. Для дорослих і юних гостей передбачене змінне взуття. Гравцям гарантовані цікаве і веселе проведення часу і позитивні емоції.

Боулінг працює індивідуально на запит.

Більярд

Гру в більярд можна запланувати як окремий вид спорту для відпочинку на вихідних або як завершення ділових переговорів. Для російського більярду передбачені два столи, обладнані за всіма правилами.

Для замовлення гри необхідний індивідуальний запит.

Тенісні корти та спортивні майданчики

На території розташовані 8 тенісних кортів, спортивні майданчики і поля, на яких можна грати в міні-футбол, волейбол і бадмінтон. Для дорослих і юних гостей передбачена можливість відвідування кемпу буднього дня. У Клубі надаються послуги тренерів. Тенісні корти та спортивні майданчики відкриті для відвідування в літній сезон з 8:00 до 20:00 год. щодня.