БІЗНЕС - ГОТЕЛЬ БІЗНЕС - ГОТЕЛЬ БІЗНЕС - ГОТЕЛЬ

Бізнес-готель

Двоповерхова будівля готелю налічує 27 просторих номерів. Тут розташовано 18 номерів категорії Стандарт, 5 номерів Бізнес, 4 номери Бізнес Люкс.

До будівлі примикає затишний літній майданчик Гостинний дворик, де під дзюрчання фонтану так приємно випити чашечку кави!

У номері:

У тариф номерів включено послуги:

Бізнес Люкс

Кількість: 4
Середня площа: 53 м2
Ліжко: королівське, 200 * 200 см

Номер складається з двох кімнат: вітальні і спальні з великою квадратурою і продуманої до дрібниць комплектацією. Ванна кімната обладнана як душовою кабіною, так і ванною. У всіх номерах категорії Бізнес Люкс є функціональний письмовий стіл, два крісла, диван і журнальні столики. Також є масце для  додаткового спального місця.

Бізнес

Кількість: 5
Середня площа: 43 м2
Ліжко: королівське, 200 * 200 см

Просторий номер прекрасно підійде тим, хто любить простір і функціональність. У всіх номерах категорії Бізнес є вихід на балкон. Є простір для додаткового спального місця. Деякі номери обладнані і ванною, і душовою кабіною. У даній категорії є номер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Стандарт

Кількість: 18
Середня площа: 35 м2
Ліжко: 2 роздільні ліжка 120 * 200 см, за необхідності можна об’єднати

Однокімнатний номер з двома роздільними ліжками, в якому також є простір для додаткового спального місця. Чудово підходить як для відпочинку, так і для проживання під час ділової поїздки. Ванна кімната обладнана ванною або душовою кабіною.