РЕСТОРАН РЕСТОРАН РЕСТОРАН РЕСТОРАН

Ресторан

Значущі події для вузького кола гостей, масштабні презентації та конференції, – можливості наших ресторанів і літніх майданчиків забезпечать високу якість організації сімейного відпочинку і заходів.

Ресторан Mozart, банкетні зали Червоний та Чорний, Камінний зал, Срібний зал, Кораловий зал і Гранд Хол “Адмірал” створені для того, щоб гості могли відпочити з комфортом, спілкуватися і насолоджуватися стравами, з любов’ю приготованими нашими кухарями.

Відкриті майданчики терас в теплу пору року розширюють простір релаксу і задоволень. На літніх терасах “Перлинне містечко”, “Кориця”, “Лісове озеро”, в банкетних залах Срібний і Кораловий діє обслуговування а ля карт.

В абсолютно будь-яку погоду в ресторані Mozart Ви можете милуватися видом з панорамних вікон і насолоджуватися стравами з меню. Відпочинок в затишних кріслах, комфортна лаунж-зона, вишукані й колекційні вина, – все, що потрібно для досконалого відпочинку, зібрано тут. У вихідні дні заміський ресторан з гарним залом запрошує провести вечір з живою музикою і келихом вина.

Банкети з приводу дня народження, весілля, корпоративи та приватні прийоми супроводжують наші професійні менеджери. Запрошуємо орендувати банкетний зал, і ми з задоволенням допоможемо Вам провести в ньому важливу подію.

Новини